Moja kariera snowboardowa nie mogła by być kontynuowana bez wsparcia sponsorów.
Mam to szczęście, że mam po swojej stronie wspaniałe marki!

Pathron Snowboard
Pathron to polska marka, która oferuje zaawansowany technologicznie sprzęt o dobrych parametrach, wykonany z dobrej jakości komponentów.  To, co wyróżnia Pathron’a na tle innych firm, to przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Najpopularniejsze modele desek Pathron to Sensei oraz Legend, ale już niedługo będzie to oczywiście Play 🙂

3x Pro modele „Pathron Play Pro”sygnowane moim nazwiskiem

United People Of Bleta
Polska marka odzieżowa, założona w 2011 roku. Odzież uliczna oraz sportowa, dla ludzi aktywnych. Ubrania projektujemy i szyte w Polsce ze sprawdzonych materiałów, z wykorzystaniem dopracowanych technologii produkcji, zawsze z szacunkiem do środowiska i najwyższą dbałością o jakość wykonania.Kurtki snowboardowe sygnowane moim pseudonimem

Dragon Alliance Polska
Polska dystrybucja legendarnej marki Dragon – kalifornijskiego brandu, stworzonego przez Willa Howarda z początkiem 1993 r.. Producent gogli i odzieży codziennej.
Dr. Cool Polska
Polska dystrybucja marki Dr. Cool – producenta opasek chłodzących – produktów, które łączą ze sobą chłodzenie oraz kompresję, bez użycia żadnych środków chemicznych. W ofercie znajduje się również odzież specjalistyczna oraz akcesoria.
Fizjoterapia ACHILLES
Mgr Wojciech Krzystyniak prowadzi w Nowym Targu swoją placówkę, w której leczy m.in. bóle kręgosłupa, dyskopatię, bóle stawów, a nawet depresję.
Wojtek pomaga mi szybkim dojściu do formy po ciężkich treningach oraz dba o jak najlepsze przygotowanie fizyczne do zawodów.